6 His

ghgfhfg

Çok kısa ve inanılmaz değerli bir zikir tevsiye ediyorum.
Bu ismi okumaya devam ettinizde zihniniz inanılmaz şekilde açılıcak ve hafızanız kuvvetlenecek,okudunuz,gördünüz duydunuz hiçbirşryi unutmayacaksınız. Ayrıca pek çoğumuzun istedi sahip olanlara imrendiği yeteneklerinizde inanılmaz değişikler olacak. Mesela altıncı hissiniz fevkalade gelişecek devam durumunuza göre birçok sırlara vakıf olabilirsiniz olacak olaylar, İlk kez karşılaştınız birinin geçmiş, gelecek bilgileri, zamanla istidanıza göre hislerinizde gelişme olur. Yalnız bu duaya son derece hürmet gösterip değeri bilinmelidir. Bu dua idris Aleyhisselam esma-i erbain (40 isimli duasının 6 ismidir) ayrıca devam ettiniz zaman Muhiddin ibn-i arabi Hz. şehabüddin sühreverdi hazretlerinin de himmetini kazanmış olursunuz ve yardımlarını görürsünüz.İSİM:”YA GAYYUMU FELA YEFÜTÜ ŞEY’ÜN MİN ILMİHİ VELA YEUDÜHÜ”

Bu yüce isim günde 27 defa okunmalıdır en az 40 gün devam edin devam durumuna göre sırları sizin üzerinizde orttaya çıkacaktır. Sabah kalkınca veya gece okursanız yararlı olur.

Büyük zatlar, bir kimse dua ettiği zaman 7 kere “Yâ Vehhâb” dese o kimsenin duasını Allah teala kabul eder, demişlerdir. Bir şey isteyen, düşman elinde bağlı kalan, rızkında darlık olan, ticaretinde ve kazancında çokluk ve kârlıllık olmayan veya seyrü sülûkünde her hangi bir fethi olmayan kimse üç gece veya yedi gece boyunca gece yarısı abdest alıp ve iki rekat namaz kılıp başını açarak ellerini havaya kaldırarak Yâ Vehhâb” dedikten sonra ihtiyacını Cenab-ı Hakk’a arzetse Allahü teala onun ihtiyacını karşılar, sıkıntısını giderir. Alintidir…

Hun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yayınlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir