Kadir gecesi rüya tekniği

Olumlu enerjinin bol hatta aşırı olduğu bazı günler vardır ve bu günlerde duaların, düşüncelerin, enerjinin ve rüyaların gücü oldukça büyüktür. O günlerden birisi olarak Kadir Gecesinde rüyaya bilerek yatın ve göreceklerinizi kaydedin. İşte Kadir Gecinde uyumadan önce yapacaklarınız… Kadir Gecesi, kandiller, arefe günleri, orucun açılmasına az kala olan zaman dilimleri gibi anlar dua etmek için oldukça önemlidir. Çünkü herkes o sırada olumlu düşüncenin içerisine girmiş ve güzel şeyler düşünmektedir. Bu enerjilerden yararlanmak, adapte olmak çok önemli. Dualar gibi rüyalar da bu enerjinin arasında hem farklılaşır hem de önemli bir hal alır. Böyle günlerin gecesinde rüyaya yatmadan önce enerjinizi koruyabilirseniz ne mutlu size! Kadir gecesi kandil olarak mübarek edilen günler arasında da oldukça değerlidir. Orucunu düzenli tutamayanların bile oruçlu olabildikleri bu gün Müslüman alemi için oldukça önemli. Böyle günlerde genellikle dualar, kandilleşmeler, güzel sohbetler hakimdir ve diğer işlerden uzak durulmaya çalışılır. Haliyle beyin de rahatlamış ve olumlu enerjinin zevkini çıkarmaktadır. İşte böyle bir anda göreceğiniz rüya ne kadar anlamlı tahmin bile edemezsiniz. Tecrübem ve tavsiyem olarak uykuya kadir gecesinin güzel enerjisi yanımda olsun, dualarım rüyamda ışık tutsun diyerek ve güzel şeyler güzel kişiler düşünerek uykuya geçmeniz. Genellikle “ya muhsi” esması rüyalar için büyük fayda sağlar. Bunu da tekrarlayarak uykuya dalabilirsiniz. Rüyalarınız genellikle net, sade, uykunuz hafif ve enerji dolu geçecektir. Kalktığınızda net olarak hatırlayacak ve farklı imajlar görmüş olacaksınız. Kötü bir düşünce veya kişi yüzünden ruhsal yapınızı aksatmadan; kendinize de bugün önemli ve özel bir gün bu günü başkaları için heba edemem diyerek sürekli hatırlatma yaparak geceyi tamamlamaya çalışın. Kandil gecesinin etkisinden hiç çıkmamaya gayret edin. Dualarınız, namazlarınız ya da farklı ibadetleriniz bittiğinde mümkünse tv, internet veya günlük olaylar ile ilgilenmeden yatakta güzel şeyler düşünmekle zaman geçirin. Rahat olduğunuz bir pozisyonda, temiz kıyafetler ile uyumaya bakın.

Kötü komşu savar Duasi

Size sürekli zararı dokunan, eziyet eden, gıybetinizi yapan, iftira atan, çevrenizi kirleten, huzurunuzu kaçıran, hasetlik eden, üstünüze halı kilim sofra bezi vs. silkeleyerek evinizi kirletip size sürekli iş çıkaran kötü komşudan kısa zamanda kurtulmak için: Hergün 99 defa ”Hasbünallahu ve nimel vekil” okuyup bitince ”Hasbünallahu ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir” derseniz, O komşuyu kısa sürede Allah öyle bir cezaya çarptırır ki, şaşırıp kalırsınız. Yeriynen yehsan oldu derler ya, nereye gitti, ne duruma düştü siz bile şaşırıp kalırsınız, tesiri o kadar fazladır. Biz istemeyiz kimseye bişey olmasın, ama bazen o kadar bunaltıyorlarki insanı. Allahtan yardım istemekten başka çare bulamıyoruz. Şu duayı da yukardaki duayla birlikte okuyabilirsiniz yada hangisini tercih ederseniz onu okuyun. Kötülük gördüğünüz insanların hepsine hergün 75 defa ya Müntekim ya Allah okuyup, ardından da ya zül celali vel ikram derseniz ve kötülük gördüğünüz kişilerin isimlerini sayarsanız, Yüce Allah onlara en kısa zamanda hakettikleri cezayı verir. Not: Tecrübe edilmiştir.

Beyaz Nur

Bu yapilmis olan tarif cok kolay ve cok zevk verici yani insana cok huzur veren, insan icinden huzursuslugu alan ve sevinc ve heyecanla dolduran bir yontem.

Bunu yapan kisi” Allah” adini zikir olarak secti ve hergun baslamadan once kendisine ait dualarini 100 kere okudu.
Okunan dualar soyle:
21 Ayetelkursu
100 defa ” Ya Alla’hu Latifu bi’ibadihi”
100 defa ” Alla”hu ilaha illa huvvel hayyum kayyum”
ve arkasindan Allah zikrini 1000 defa soyledikten sonra, Turkce olaraktan yapmis oldugu kendisine ait duasini okudu.

Okunan dua;
” Allahim ne guzelsin, nekadar sevgi dolusun, senin isigin altinda gozlerim aydinlanir, kalbim nurun ile dolar, etrafim senin huzurun ve merhametinle cevrilir”

diye dua ettikten sonra ( bu duayi yaparken cok duygulanir ve kendinizi tamamen soylenen sozlerin icinde hissederseniz) kendinizi bir ferahlik kaplar ve bir hafiflik hissedersiniz, bu islemi hergun yapiniz, gunde bir defa uygulayiniz ve 21 gun devam ediniz, yaptiginiz saat gunesin en yuksekte oldugu saat olsun olmaz ise uygun buldugunuz bir saatte de yapabilirsiniz.

Bakin gorun 21 gun sonra
basinizda bir agiri dolasicak
vucudunuz grip olmus gibi olucak
boynunuzda hafif agirilar olucak
kasinizin arasinda buyuk baskilar olucak
yeme aliskanliginiz degisicek ve
altinci hissiniz cok geliscek
Sanki Kundalini hareketlenmesi gibi belirtiler meydana gelicek, ve bir muddet sonra normal bir hale doneceksiniz ve bundan sonra hem sagiliniz duzelicek yada daha iyi olucaksiniz, uzerinizden endise , sinir, heycan, uzuntu yok olucak
Insanlari anlama ozelliginiz cok yukselecek ve olucak olaylari ve yasantinizdaki degisiklikleri olmadan bilme yeteneginiz olusucak
ve en ilginc yani ise goremediginiz diger boyuttaki varliklar, melekler, cinler, ruhlar ve daha ne biliyorsaniz gozunuze gorunur olucak. Korkamayin eger korkuyor isieniz zaten yapmayin.

Sivilce Duası

Allâhümme musağğıra’l-kebîr ve mükebblre’s-sağîr! Sağğır mâ bî.”

Yara ve sivilce duasının türkçe anlamı

ANLAMI: “Ey küçüğü büyüten, büyüğü küçülten Allahım, bendeki bu rahatsızlığı da küçült, yok et!”

SİVİLCE DUASI AÇIKLAMA: Hz. Aişe’nin (ra) elinin üzerinde bir si­vilce çıkmıştı. Bu sivilcenin verdiği rahatsızlığa bir ça­re düşünmekte iken, içeriye Peygamber Efendimiz (sav) girdi. Hz. Aişe’nin (ra) sıkıntısını anlayan Efen­dimiz, ona evde hanut otu var mı, diye sordu. Hz. Aişe de bulunduğunu söyledi ve Peygamberimizin iste­ği üzerine onu getirdi Peygamber Efendimiz (sav) otun bir parçasını yaranın üzerine koydu ve bu işle­mi yaparken de yukarıdaki duayı okumasını Hz, Aişe’ye (ra) tavsiye etti.

Sivilce Duları

Elerde,ayaklarda ve yüzde çıkan sivilce,çıban ve temreler için okunacak şifalı dualar;

Seneshümü alal hurtumi
İnna belev nahüm
Kema belevna eshabel cenneti
İz eksemü leyazri yerteşnüne
Fetafe taifüm min rabbeke
Vehüm naimüne
Fezbehat kassariymi
Fezbehat kassariymi
Fezbehat kassariymi
Fezbehat kassariymi
Fezbehat kassariymi
Fezbehat kassariymi
Fezbehat kassariymi

Sivilce Duası

Yedi (7) kere vücudunuzda çıkan siğil sayısı kadar buğdaya (elerde ve ayaklarda 5 tane var 5 buğdaya) yukardaki duayı okuyup buğdayı topraga yada bir su kenarına gömün yada bır iğde dalına okuyup dalı kırınız dal orda kurudukca siğil yada temreler da bır kac gün içinde yok oldugunu göreceksınız.

Cenabı Allahım dert verdıyse dermanınıda surelere gizlemiştir lütfen ıhmal etmeyınız bu denenmış bır duadır…bunu gecmezse 7 kere tekrar edınız ama büyük olasılıkla tek seferde şifa göreceksınız…

اَمْ اَبْرَمُوا اَمْرًا فَإنَّا مُبْرٍمُونَ

Sivilceler için Dua,sivilcelerden kurtulmak için dua ,sivilceler için okunacak dualar ,inşallah bu dualar ile sivilcelerinizden en kısa zamanda kurtulursunuz.

Aile Huzuru İçin Okunacak Dua;

Bir (1) Fatiha, Üç (3) ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v.)’in ruhuna hediye edilir.
Sonra sabah ve akşam :
Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.
Yedişer defa okuyan kimse mesud bir aile hayatı geçirir.Dünyanın sıkıntısından kurtulur.Huzurlu bir hayat elde eder.
Karı Koca Arasındaki Çıkan Huzursuzlukları Dindirmek İçin Dua :

Eşimizle aramızı bir türlü düzeltemiyoruz ya da düzelttikçe yeni sorunlar üstüne ekleniyor olabilir.
Nazar değiyor belki göze geliyor olabilirsiniz.
Severken hiç yoktan yere kavgaların büyük ihtimal nedeni bu olsa gerek.
Yoksa başka açıklaması kalmıyor.
Eğer böyle sorununuz derdiniz var ise aşağıdaki duayı yalnızken okuyarak Allah’tan eşinizle aranızı düzeltmesi için yardım isteyin.
Elhamdülillêhillezî yümsiküssemêvêtisseb’a en takaa alel ardi illâ biiznih, hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm…

“Yâ Veliyy celle celalühü ” Bu ism-i şerifi zikrine devam eden kimseler daima Allah’ın hoşnutluğu içinde olurlar.huzurlu bir aile geçimi isteyen eşler eve girip çıkarken,yada bir birleriyle konuşurken içlerinden bu ism-i şerifi zikrederlerse güzel bir geçim içinde yaşarlar.Huzurlu bir yuva ve aile geçimi isteyenler bu zikre devam ederler…Bu ism-i şerifin zikir adedi 46’dır.Cuma günleri 1000 defa zikredilmeye devam edilirse itaat etmeyen eş itaat eder.

Allah yar ve yardımcınız olsun…Rabbim ettiğiniz duaları kabul etsin inşallah.

Malı-Canı Korumak İçin Dua

İmam-ı Rabbani (Kutbul Aktab ve büyük mutasavvıf) talebeleriyle yolculuğa çıkmıştı. Bir kervansarayda konakladıkları sırada talebelerine aniden “Bugün buraya bir bela geleceğini ve herkese sirayet edeceğini görüyorum.Arkadaşlarımız birbirlerine söylesinler.Herkes
;weqweqwe
“Bismillâhillezî lâ yedurru measmihî şey’ün fi’l-ardı velâ fi’s-semâi ve hüve’s-semîu’l-alîm. Ve eûzü bikelimâtillâhi’t-tâmmâti min şerri mâ halak”
duasını tekrar tekrar okusunlar. Çünkü kim bu duayı okursa Allah’ın inayetiyle(yardımıyla) kendisi ve malı konunur,dedi. Talebelerinden , Mevlana Abdülmümin Lahorî hariç malları zarar gören olmamıştı. Lahorî’ye “ Sana kimse okunması icabeden duayı söylemedi mi?” buyurdu. Gerçekten de kimse ona okunması gereken duayı söylememişti.

Rüyanızda kendinizle ilgili haberler almak ister misiniz?

1.En’am Suresi 103. ayeti yatmadan önce 21 defa okunursa o kişi merak ettiği konularla ilgili canlıdan ve cansızdan rüya yolu ile haber alır.

Bismillahirrahmanirrahim “Lâ tudrikuhul ebsâru ve huve yudrikul ebsâr ve huvel lâtîful habîr”

Anlamı: Gözler onu fark edip kavrayamaz. Oysa ki O, gözleri görür/bilir. O Latîf’tir, lütfu çok olduğu halde kendisi görülemez; Habîr’dir, her şeyden haberdardır.

2.Yine uyumadan önce bu dua okunursa okuyan kişi başına gelebilecek muhtemel olaylarla ilgili rüya yoluyla haberler alır.

“Allahümme inni es?elüke rü?yan sâlihaten sâdiketen gayre kazibetin nâfiaten gayre dârretin”

Manası:Allah?ım!senden iyi ve doğru olup,yalan çıkmayan,faydalı olup zararı bulunmayan bir rüya göstermeni istiyorum.?

3.Birşeyin hakkınızda hayırlı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız yatmadan önce 9 defa “Elâ ya?lemu men halak ve huvel latîful habîr” (Mülk Suresi 14. ayeti ) okuyup, uykunuz gelene kadar Ya Latif ya Habir derseniz rüyanızda istediğinizi yada istediğiniz şeyin sizin için hayırlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

4.Uyumadan önce 100 defa YA MACİD ism-i şerifini okuyan,rüyasında görmeyi arzu ettiğini görür,okuduktan sonra Allah’ım bana merak ettiğim şeyin hakkımda hayırlı olup olmadığını göster şeklinde de dua edebilirsiniz.

Not:Okumaların abdestli yapılması daha makbuldür.Dua ve zikirler okunduktan sonra hiç kimse ile dünya kelamı konuşulmadan uykuya yatılmalıdır.

Şahmeran duası

DUA-İ ŞAHMERAN ( Şahmeran Duası )

Bu dua kelime-i tevhit ve Esma-i ilahilerden meydana gelmiştir.Ama havas ilminde,üst ve ileri seviyede kuvvetli ve özel amaçlar için kullanılan esmalardan tertip edilmiştir.Bu nedenle bu dua depresif hallere,manik ve panik atağa iyi gelmekte,tertibi yani aşağıdaki okuma şekline uygun olarak hasta tarafından bizzat okunduğunda tedaviye ulaşılmakta ve Allah’ın izniyle hasta iyileşmektedir.

Okuma Şekli; Günde 3 defa 21′er defa olmak üzere okunur ve arkasından dilek Allah’tan istenir.Hastalıktan kurtulmak için ise bizzat ifade edilir. Şahmeran duası her derde deva olabilecek güçte bir duadır ve sadece hastalıktan kurtulmakla sınırlı değildir.

Arabça ve Türkçesi ve Sırları

Allah katında makbul olan dualardan birisi de şahmeran duası denilen duadır. İçinde Allah’ın azâmetli isimleri mevcut olduğundan her dilek için okunabilir ve çabuk etkisini gösterir. Abdestli okunması ve okuma işlemine hamdele, besmele ve salvele ile başlanılması niyetin daha çabuk gerçenleşmesine yardımcı olur.

Sevgi, muhabbet için 3 gün 61 defa okunur,
Her niyet için 41 defa okunur,
Rahat uyku için 3 defa okunur,
Cin ve şeytandan, kötülüklerden korunmak, gönül rahatlığı ve günahların affı için her gün sabah ve akşam birer defa okunur.
Nazara karşı 7 defa okunur.
DUA-İ ŞAHMERAN

Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kadir
Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin